Banyo suyuna işiyorlar..

Sahih olduğu idda edilen hadis kitapları şuana kadar 73 fırka ve yüzlerce mezhep ortaya çıkarttı.

Mehdi bekleyenlerimi istersiniz,İsa bekleyenleri mi?
Gavscılar,(Kutupçular,ricali gaypçılar) Ruhçular,12 İmamcılar,Seyyidciler (Aile olmayı soya bağlıyorlar) Mevlanacılar (Bazıları o'nu peygamber ilan etti) Aliciler,(Hz.Ali'nin dünyaya Atatürk olarak geldiğine inanıyorlar,böylece bir taşta iki kuş vurmuş oldular.) Mihrciler(Hem mehdi,hem Resul İlan ettiler.) Uzaycılar.(son zamanlarda cinlerden bahsetmeye başladılar) ..

Yüzlerce sayabiliriz.

Geçen yazmıştım sosyetede dine yöneldi. Ancak onlar tamamen başka bir havadalar.Mesela şans getirmesi için banyo suyuna işiyorlar.Buna da İslamın peygamberine referans gösteriyorlar.Uydurmaca,kaydırmaca hadis olduğu idda edilen sözler ile..

Geçen bir çok kişi tarafından çok fazla itibar edilen sarıklı ve cübbeli bir adam da sahabenin kan ve idrar içtiğini böylece cehennemden kurtulmuş olduğunu anlatıyordu.(Bilgileri nerden aldı sizce?)

Hatırlayın Kabede 360 tane put vardı. Tümü yıkıldı.Ancak yıllar sürdü. Sizin o kadar zamanınız varsa tek,tek uğraşın..Ancak zamanı olmayanlar önce sel suyu gibi akıp kabeyi putları ile beraber yıkmalı ve peşine İbrahim gibi yeniden inşa etmeli. Bu yüzden 4 duvardır.Pencere bile yok.Dünyanın en basit yapısıdır..

Her geçen gün hızla artmaya devam ediyor.O kadar çok hadis olduğu idda edilen bilgi var ki;Her isteyen istediği gibi bir din kurgulayabilir.

Kur'an dini Allah'ın dinidir. Bize Kur'an'a uymamız bildirildi..
Kim neye uyar ve neyi muhattap alırsa alsın.Herkes zamanı gelince inandığı ile yüzleşecek! Burası serbest,burası seçim yurdu.Herkes inandığı ile seçtiği ile yüzleceşek.Zannettiği gibi bulacak ve bedelini sonsuza dek ödeyecek..

"Emin ol ki, sen bu Kur'an'a Hakîm ve Alîm bir kudret tarafından muhatap kılınıyorsun." Kur'an 27:6

Ne mutlu muhattap olana! Yazık kör kalana..
A.K