5.Boyutta İnsan'ı Anlamaya Dair

İnsan gözü ters çalışır. 3.Boyut idrakı ile yaşayan insan bunu anlayamaz.Bu dünyada deneyimleyip kabul ettikleri,inandıkları gibi ruhu dediğimiz yapısını oluşturan esas varlığı bir ışık hüzmesi gibi 4.boyuta (Ahiret'e)akar.
Bir benzeşme,örnek olayı anlamanız için yardımcı olacakır;
Popüler ve çok amaçlı kullanılan adına lazer dediğimiz şeyi düşünün. Bir yapısı vardır,ışığı vardır. Lazer:Arada ki bağlantıyı bize göstermeden ışığını çok uzaklara iletir.
Eğer iletiği yerde cam vb yansıtıcı bir şey varsa ordan da başka bir noktaya ışığı iletir. Bunu yaparken kendinden bir şey eksilmez.Ve lazer aynı anda birden fazla noktada bulunur.
İşte insan bedeni aynı lazer gibidir.
Beden 3.boyutta iken yansıttığı inanç vb yapılardan oluşan ışığı(ruhu) 4.boyuta varolur.4.boyut lazer ışığının camdan farklı noktaya yeniden yansıması gibi insan ruhunu daha farklı bir madde olarak 3.boyuta yeniden yansıtır.
Ve insanlar bütün bu bilgilerden uzak bir şekilde uzayı izlerler..

Uzayda izledikleri 4.Boyutun yansımasıdır. 4.Boyut ise 3.Boyutdaki insanların ışıklarıdır.(Niyet,Fikir,Düşünce,İnanç ve Kelimelerden oluşan Ruhları)

Elinize bir lazer aldığınızda lazeri bir ayna veya yansıtıcı özelliği olan bir eşyaya tutun. Lazerde ki nokta hem camda,hem camın hizasında ki duvarda hem lazerde aynı anda bulunmaktadır. Ve elinizin titremesi gibi tüm hareketlerini yansıtır..

Bu bilgilerin size ulaşmasındaki amaç karşılıksız iyilik yapma gücü ile güçlenmenizdir.Buna aracı olmaktır.

Detaylar için Ücretsiz olan 5.Boyutta İnsan'ı okuyunuz..

A.K
http://www.ademkorkmaz.com/besinci-boyutda-insan.html

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile