Yağmur ve Kıtlık

Yağış eksikliği anadoluyu korkutmaktadır.Yağış olmayınca buğday olmaz,buğday yoksa ekmekte yoktur.Yağışda ki etki sadece buğdayı değil toprakla yetişen her şeyi etkiler.

İnsanlar varlığa öyle alışmış ki ;Kuduruyorlar.. 
Şükürsüzlük,azgınlık,israf korkunç boyutlarda.

Tüm bunlara rağmen bu dünya üzerinde kimsenin korkmasına gerek yok. Rahman yağmuru verecek nimetler tüm ihtişamı ile sofralarımızda bulunmaya devam edecek.

Ancak Rahim olanın haberini verdiği Ahiret için korku gereklidir.

"Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur."53:39

Benzer ayetler ahiret hayatını haber vermektedir. Sakın bu dünya için okumayın.Sonsuz süreçte dünya hayatı YOK gibidir.Burası oyun,eğlence yurdudur.Bir şekilde dünya hayatı devam edecektir.

Ahiret için yağmur çalışmasına gitmeyen orada yağmuru sonsuza dek bulamayacaktır.
Dünyanın kıymetini bu açıdan bilmek lazımdır. 

A.K

Değerlendirmek isteyenler için not: "Adı Allah Olan" isimli kitapçığın kapakları Esma-el hüsna ile desteklenerek İstanbul için 10 bin adet baskıya girilecektir. 

Bu çalışmayı 100 binlere çıkartmayı istiyoruz.Dağıtımdan baskıya kadar bu sürece destek olmak isteyen arkadaşlar mesaj yazabilirler.Ve kitapçığın linki ekliyorum.Oldukça kısa bir nefeste okunacak türdedir.

"Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur."53:39 İnşallah her açıdan gücümüz yettiğince çalışacağız.Ahirette bizi çöller beklemesin diye,rızasına erelim diye..

10 Bin adet baskı maliyeti(esma kapaklı) bütçesi 3000 TL 
Bin Adet Baskı Maliyeti (esma kapaklı) Bütçesi 1100 TL

Kitapçık tanıtım adresi : http:// www.ademkorkmaz.com/adi-allah-olan.html 
Kitapçık okuma adresi: http://www.ademkorkmaz.com/Adi-Allah-Olan.pdf

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile