Rüyalarımız Hayatın Neresinde

Mesela emanetin sizde olmadığı rüyalarınız düşünün! Hakikatte rüyalarınız en az bu hayat kadar gerçektir tek sorun şahidiniz yoktur!.    Sebep sonuç ilişkisi olmadan her an ,acayip yerlerdeki halinizi düşünün! Kaçıyorsunuz ama sebebini bilmiyorsunuz! Acayip varlıklar sizlerle top gibi oynuyor! En çok cinler insanların başına bela olacaktır..

  İşte mümin olmayanların ölüm sonrası yolculuğu böyle olurken müminler  Burada ki çalışmalarının neticesi olarak genelde iradeye dönük çalışmalarla, emaneti doğru değerlendirmelerinden ötürü çok daha kolay olacaktır. (Bu tanımlamaya girmeyen rahmani rüyalardan bahsetmiyorum)

Çünkü bu alemde insan düşüncelerini,içsel halini ve duruşunu duygularını kontrol edebilirken en az bu hayat kadar gerçek olan diğer alemin şartları hakkında ip ucu veren ve emanetin olmadığı rüyalarımızda iğrenç ve hiçbir şeyi kontrol edemediğimiz haller yaşamaktayız.

 

Ağlıyoruz sebebini bilmeden,emin olun sebep sonuç ilişkisinin olmadığı dehşet bir aleme bile gidiyor olabiliriz. Koşuyorsunuz neyden kaçtığınız bilmiyorsunuz! Ve var olan hiçbir şeyin kontrolü sizde değil Bu alemde  sizde emanet olmasa aynısını ve beterini mutlaka yaşardık..Çünkü ancak bir yaratıcıya boyun eğecek mükemmel bir düzen mevcut..

Ve o yaratıcının bizlere sunduğu emanetin olmadığı içsel deneyimlerimize rüya diyoruz.Hepsi aslında gerçek olan kontrol edemediğiniz rüyalarınız hakkında düşünün..

Sonraki Alemde ebedi sürecek kabuslar başlamadan önce bu alemde uyanmamız gereklidir.

Lütfen iylik yapmaya başla! Gittiğinde (ölümle) anlayacaksın bu alemde senden başka kimse yok!

Her ne yaparsan kendine yapıyorsun..

Aşağıda The Spirit Molecule - Ruh Molekülü videoya zaman ayırıp üzerinde düşün..

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile